Nie proponujemy klientowi jakichś tam szczotek. Oferujemy dokładnie te, których potrzebuje.

 

Problemy są po to, aby je rozwiązywać. Przynajmniej my, ludzie firmy KULLEN, z takim nastawieniem podchodzimy do sprawy doboru odpowiednich szczotek. Największy w Europie producent szczotek oferuje bowiem właściwie tylko jeden typ szczotki: dokładnie ten, który jest ci potrzebny. W razie potrzeby wykonamy szczotki dokładnie odpowiadające twoim specjalnym wymaganiom. A zatem nie jesteśmy tylko producentami, lecz także specjalistami od rozwiązywania problemów.

 

Od osiemdziesięciu lat z takim nastawieniem podchodzimy do naszej pracy i byliśmy autorami już niejednego przełomu w dziedzinie szczotek technicznych. Takie podejście pozwoliło nam się rozwinąć.

 

Z rodzinnej firmy KULLEN powstało przedsiębiorstwo zatrudniające 500 pracowników w Europie. Są to dwa zakłady z główną siedzibą w Reutlingen i dwie filie w Anglii: R.I.B. (Record Industrial Brushes Ltd.) w Llandovery i Kleeneze Sealtech w Bristolu. Kolejnym członkiem grupy KULLEN jest firma China-Germany Joint- Venture Bei Lun Fatuo Rotary Wire Brushes Ltd. Do tego dochodzą przedstawicielstwa, niektóre z magazynami, na całej kuli ziemskiej. Nasze zmotoryzowane służby pracownicze jeszcze bardziej zbliżają nas do klienta. Na łącznej powierzchni produkcyjnej 28 000 m2 produkujemy szczotki wykorzystując najnowocześniejsze technologie.

 

Nasza uwaga jest skierowana na ciągłe rozszerzanie i tak już obszernej palety naszych wyrobów standardowych. Obok realizacji haseł „Jakość“ i „Serwis“ bardzo ważna jest dla nas przede wszystkim wielostronność. Stąd też paleta wyrobów firmy KULLEN rozrosła się obecnie do 130 000 typów szczotek. Eksportujemy je do 70 krajów. W tej chwili nie ma praktycznie branży ani obszaru zastosowania szczotek, dla którego nie mielibyśmy żadnej oferty.

 

Niezależnie od tego, z jakim problemem mamy do czynienia w twoim przypadku, możesz być pewien, że znajdziemy dla niego pomyślne rozwiązanie. W przeciągu ostatnich 20 lat byliśmy obecni na około 200 targach w kraju i za granicą.

 

KULLEN GmbH & Co.KG, Am Heilbrunnen 83, 72766 Reutlingen

 

Zapewnienie jakości

Przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych i inteligentnych systemów przetwarzania danych produkujemy bardzo trwałe wyroby dokładnie według życzeń klienta. Nasze własne know-how było podstawą opracowania stosownego systemu sterowania produkcją. Plany produkcyjne oraz kryteria jakościowe stawiane materiałom i ich obróbce oparte są o normy ISO 9001, EN 29001 oraz BS 5750. Ponadto szczotki firmy KULLEN odpowiadają normom DIN EN 1083-1 oraz -2. Nasz dział jakości zapewnia odpowiedni nadzór nad ich przestrzeganiem.

 

 

 

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.