Szczotki talerzowe

Pobierz katalog w PDF

Oprócz jakości gwarantujemy indywidualność.
To pierwsze z zasady. To drugie na życzenie. Oferujemy wiele różnych korpusów z metali, drewna i tworzyw sztucznych oraz najróżniejsze wypelnienia, oczywiście także w każdej chwili poradę naszych doradców technicznych.

 

W szczotkach talerzowych z korpusami metalowymi wypełnienie osadza się ręcznie albo, np. w korpusach aluminiowych, automatycznie. Tam gdzie wypełnienie podlega znaczącym obciążeniom dodatkowo się ją przykleja. I w tych przypadkach korpusy talerzowe można najczęściej ponownie użyć.

 

Szczotki talerzowe, których wypełnienie zalane jest w korpusie z tworzywa sztucznego są szczególnie efektywne przy gratowaniu. W stosunku do tradycyjnych szczotek talerzowych mają one następujące zalety:

- wypełnienie pozostaje zwarte i nie rozszczepia się;
- są bardzo agresywne i zapewniają szybsze gratowanie.

 

 

 

 

 

Ich zwartość pozwala na dokładne ustawienie czasów gratowania. W urządzeniach automatycznych jest to konieczne. Dodatkowa płyta wtopiona od spodu zapewnia dużą stabilność, dzięki czemu takie szczotki mogą pracować z dużym dociskiem. Standardowe średnice mieszczą się w przedziale między 70 a 300 mm. Polowy układ wypełnienia jest bardzo elastyczny. Jako element roboczy stosuje się drut lub włókno szlifierskie ANDERLON.


Polecamy jak najszersze stosowanie naszego asortymentu standardowych korpusów z tworzywa sztucznego. Do dyspozycji są 4 standardowe średnice od 120 do 200 mm. Korpusy posiadają gwint M14 ułatwiający osadzenie narzędzia.

 

Zaleta: krótsze terminy dostaw i niższy koszt jednej sztuki - szczególnie przy zamówieniach mniejszych ilości. Jeżeli klient już stosuje szczotki talerzowe, to wszystkie wymiary można odczytać bezpośrednio z nich. W nowych projektach wystarczy także ogólna informacja, jak np. „maksymalna gęstość“ (EA 1).

 

Gdy masz jeszcze wątpliwości, zadzwoń do naszych specjalistów, którzy udzielą wszystkich potrzebnych informacji.

 

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.