Do specjalnych zadań oferujemy specjalne szczotki, tzn. pierścieniowe i łukowe (tabela na str. 76).
Są one wykonane z wypełnieniem skierowanym do wewnątrz lub na zewnątrz. Formy pierścieniowe są idealne do elastycznej ochrony wałów, wrzecion i napędów korbowych przed kurzem, wiórami lub mgłą olejową. Zachowują one doskonałą szczelność także przy drganiach, wysokich prędkościach obrotowych i skomplikowanych kształtach wałków.

 

 

 

 

 

Ponadto produkujemy szczotki pasmowe i uszczelniające w formie garnkowej. Te szczotki stają się coraz ważniejsze w urządzeniach do obróbki strumieniowej i pokrywach wyciągów wentylacyjnych. Szczotki pasmowe mogą być również wykonane w wersji skręconej. Różnorodność naszych seryjnych szczotek pozwala uszczelnić prawie wszystko. Nawet najbardziej skomplikowane kształty nie są dla nas problemem. Nasze szczotki pasmowe można wyginać w dowolne kształty. Dlatego prezentu-jemy tutaj jedynie przykłady najważniejszych wersji. O szczegółach z przyjemnością poinformują nasi specjaliści. Wystarczy zadzwonić i pro-blem uszczelnienia zostanie szybko rozwiązany.

 

 

 

 

 

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.