Szczotki walcowe ST

Pobierz katalog w PDF

Znormalizowane wymiary korpusów mają swoje zalety: niskie ceny pojedynczych sztuk i krótkie terminy dostaw.

 

To, że oferujemy korpusy o znormalizowanych wymiarach w żadnym razie nie oznacza, że cierpi na tym różnorodność. Wręcz przeciwnie. Także w tych szczotkach proponujemy wiele możliwości.

 

Do dyspozycji klienta mamy siedem serii średnic, w każdej po trzy rodzaje uzębienia trapezowego, a zatem i trzy gęstości wypełnienia: małą, średnią i dużą. Wewnętrzne średnice segmentów i pierścienie ustalające można także dopasować do korpusów o mniejszych średnicach na zamówienie dostarczamy je z odpowiednimi wkładkami redukcyjnymi. Nasze segmenty typu ST wykonane są z polipropyle-nu o bardzo dużym udziale włókna szklanego, są odporne na działanie kwasów i zasad, dopuszczone do użytku w przemyśle spożywczym i bardzo lekkie.

 

Podczas montażu ujawnia się kolejna zaleta: przebiega on szybko, łatwo i bez narzędzi, ponieważ nie trzeba wykonywać pracochłonnych połączeń mechanicznych. Segmenty nasuwa się na kor-pus i z obu stron zabezpiecza pierścieniami ustalającymi.

 

Jako prowadnic kołków gwintowanych w pierścieniu ustalającym firma Kullen używa wyłącznie tulei hartowanych powierzchniowo zapewniających pewne osadzenie segmentów na korpusie walcowym. Długość segmentu jest znormalizowana do 100 mm a pierścienia ustalającego do 25 mm - mierząc zawsze od środka trapezu do środka przeciwległego trapezu. Długości, których nie da się uzyskać tymi elementami można osiągnąć przez skrócenie jednego z korpusów, który mocuje się wtedy bezpośrednio kołkami lub pierścieniem bez uzębienia.

 

Materiał wypełnienia

Można zastosować prawie wszystkie materiały opisane na stronach 6-10, np. naturalne włosie, włókna roślinne, włókna sztuczne, włókno szlifierskie ANDERLON oraz drut. Nasi specjaliści chętnie zajmą się nietypowymi problemami. Wszystkie pytania prosimy kierować do nas. Zadowolimy nawet najbardziej wybrednych klientów.

 

 

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.