Szczotki walcowe ST

Pobierz katalog w PDF

Ten system ma długą tradycję, na rynku jest już od roku 1958. Wtedy opracowano go dla potrzeb przemysłu zapałczanego do nakładania potarki i do dziś nic nie stracił ze swojej aktualności. Doskonałe pomysły stają się klasykami.

 

Mamy tutaj na myśli nasz system segmentowych szczo-tek walcowych z uzębieniem trapezowym. Pozwala on na sprawną i ekonomiczną pracę. System ten można szybko montować i demontować. Trapezy dają pewne i nieruchome połączenie i zapewniają ciągłą powierzchnię wypełnienia, oczywiście z nienagannym ruchem obrotowym szczotki. Na jednym korpusie można umieścić różne rodzaje wypełnień, np. twardą i miękką. Dzięki budowie modułowej można wymieniać pojedyncze zużyte segmenty szczotki. System ten nie wymaga wielkich powierzchni magazynowych, ponieważ aby wymienić wypelnienie nie trzeba transportować korpusów walcowych. Segmenty korpusów nie zajmują dużej ilości miejsca w magazynie i nie blokują kapitału. Wieloraki system: na tych dwóch stronach przedstawiamy ten system w sposób ogólny, a na kolejnych szczegółowo go opiszemy. Jak widać ze zdjęć system ST składa się ze szczotek segmentowych montowanych na korpusie walcowym. To bardzo proste. Mniej oznacza bowiem więcej, nawet gdy spektrum zastosowań jest ogromne.
Po prostu wyrafinowany: doskonałe systemy olśniewają swoją prostotą. Często jednak rzeczy wyglądające banalnie są efektem wieloletniej pracy koncepcyjnej. Kullen produkuje również inne systemy, na przykład systemy przeznaczone do bardzo wysokich prędkości obrotowych lub o bardzo dużej gęstości powierzchni wypełnienia. Technika szczotek jest po prostu naszą specjalnością. Oferta zawierająca ponad 95.000 szczotek jest tego dowodem.

 

 

Standardowy zębaty pierścień
ustalający. Przy pomocy takich
pierścieni obustronnie mocuje się
segmenty na korpusie.
EA 1: Układ gęsty
EA 2: Układ średni
EA 3: Układ rzadki
 

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.