Szczotki na paskach zębatych firmy KULLEN są wariantem szczotek pasowych i dlatego nadają się do tych samych celów. Mają one jednak zaletę niezbędną w podajnikach, a mianowicie można nimi dokładnie sterować w cyklach.

Gatunek paska
Stosujemy wyłącznie znormalizowane paski zębate z poliuretanu ze specjalny-mi progami do osadzenia wypełnienia. Paski zębate są odporne na działanie wilgoci, olejów, smarów i większości chemikaliów. Doświadczenie pokazuje, że większość szczotek na paskach zębatych wykonuje się dla konkretnego klienta i dlatego produkujemy je na gotowo w postaci zamkniętej (kołowej). Można ich używać w temperaturach od -15 C do +80 C.

Wymiary
Dostępne szerokości standardowe (KB) znormalizowanych pasków zębatych z podziałem T5, T10 i T20 podano w tabeli na tej stronie. Długość paska dostosowujemy do życzeń klienta.

 

 

 

Prędkość paska
Maksymalna prędkość paska wynosi 6 m/s.

 

Rodzaje wypełnień
Najczęściej stosuje się wypełnienia naturalne, z naturalnego włosia, włókien roślinnych i tworzyw sztucznych (PP, PA, itd.).
Odpowiednio dobierając rodzaj wypełnienia można osiągnąć dowolny rodzaj powierzchni roboczej, od bardzo miękkiej do bardzo twardej.

 

W zapytaniu ofertowym należy skorzystać z tabeli. Nasi specjaliści są zawsze gotowi do udzielenia klientom porady.

 

 

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.