Pobierz katalog w PDF

Szczotki walcowe typu 421 bez korpusu wewnętrznego są to szczotki o korpusie dłuższym niż 100 mm (poniżej 100 mm patrz szczotki okrągłe). Posiadają one osiowe otwory. Do montażu takich szczotek na wałkach o mniejszych średnicach otwory osiowe mogą zostać wyposażone w tulejki. Zmniejszy to ich ciężar własny.

 

Materiały korpusu:

Maksymalna zalecana prędkość obwodowa wynosi 15 m/s. Na zapytanie podajemy informacje o naszych niestandardowych wersjach z korpusami drewnianymi i metalowymi. Przy zamówieniach szczotek o kształtach niecylindrycznych klient musi dostarczyć rysunek żądanej szczotki lub po prostu porozmawiać z naszym doradcą technicznym. Wyposażenie: Możliwy jest rowek na wypust, otwór na kołek pasowany lub kołki gwintowane.


Układy wypełnień:

Oprócz układu pełnego w trzech gęstościach szczotki walcowe wykonujemy także z układem spiralnym (EB), pasmowym (EC) lub polowym (ED). Na indywidualne zamówienie wykonujemy szc-zotki stożkowe (kształtu butelki) i specjalne wypełnienia konturowe.

 

 

 

Rodzaje wypełnień: naturalne włosie, włókna roślinne, tworzywa sztuczne, włókno szlifierskie ANDERLON, druty.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.