Pobierz katalog w PDF

Niekiedy, np. w przemyśle samochodowym, bardzo ważne jest dokładne odkurzenie powierzchni. Na karoserii przed ostatnim lakierowaniem nie mogą pozostać nawet najmniejsze drobiny kurzu, które później byłyby widoczne w lakierze. To odkurzanie nie może jednak zostawić żadnych śladów na bardzo delikatnej powłoce gruntującej i musi być możliwe w automatycznym procesie produkcyjnym.

 

Szczotce stawia się tutaj naprawdę wysokie wymagania. My oczywiście nie schowaliśmy głowy w pia-sek, lecz zaprezentowaliśmy ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie: strusie pióra.

 

Naturalnie ekonomiczne
Strusie pióra mają bardzo delikatne rozgałęzienia i są niezwykle miękkie, a jednocześnie tak wytrzymałe, że nasze szczotki walcowe z takimi piórami osiągają długą żywotność nawet w twardej pracy na taśmie. Nie szkodzą im nawet ostre krawędzie surowej karoserii.

 

Nasze szczotki najlepiej odkurzają i odprowadzają ładunki elektryczne
Wirujące szczotki walcowe ze strusich piór odkurzają powierzchnię według bardzo prostej i niezawodnej zasady: ich własne ładunki elektrostatyczne zdejmują kurz z powierzchni. Czynią to delikatnie i skutecznie. Tak zjonizowany kurz oddawany jest dopiero przez odpowiednie odsysanie. Oczywiście nasze walcowe szczotki ze strusich piór są interesujące nie tylko dla przemysłu samochodowego. Rozwiązanie to jest zalecane wszędzie tam, gdzie konieczne jest bardzo delikatne odkurzenie wrażliwych powierzchni. Rozmowy z nami do niczego nie zobowiązują, a zawsze można otrzymać fachową poradę.

 

Delikatne czyszczenie i odprowadzanie ładunków elektrycznych szczotkami walcowymi ze strusich piór firmy KULLEN.

 

 

Pionowo lub poziomo - szczotki walcowe ze strusich piór są najbardziej
ekonomicznym sposobem odkurzania wrażliwych powierzchni.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.