Pasmowe szczotki walcowe 302: wyjątkowe i proste w użyciu.

Wyjątkowe i proste są wszystkie pasmowe szczotki walcowe 302 firmy KUL-LEN. Wyjątkowe, bo korpus kupujesz tylko raz; proste, jak prosty jest samodzielny montaż nowego wypełnienia. To bardzo ekonomiczne. Jest to korzyść tym poważniejsza, że mocna konstrukcja zapewnia niezawodną pracę nawet w najcięższych warunkach. Pasmowe szczotki walcowe dostarczamy ze stalowym korpusem rurowym albo
z czopami po obu stronach, z wymiennym wałkiem, albo z przelotowym otworem do osadzenia wałka napędowego. Na życzenie również korpus przystosowany do nawadniania od wewnątrz, do montażu szczotek pasmowych w blaszanym profilu kształtu „U“. Oto kilka faktów:

 

Układ wypełnienia do wyboru

Układ osiowy z odchylonymi pasmami, lewoskrętny lub prawoskrętny, lub od środka lewo i prawoskrętny.

Ilość szczotek pasmowych na obwodzie

302/ 50: 6 pasm

302/ 80: 8 pasm

302/100: 12 pasm

 

 

 

 

 

 

Rodzaje wypełnień
Również dostępne są wersje specjalne do pracy w warunkach mokrych, w agresywnych mediach i wyższych tem-peraturach. Oprócz wymiarów podanych w tabeli oferujemy także wymiary niestandardowe.


Zalecane do czyszczenia taśm.
Nasze szczotki w sposób ciągły i gruntowny czyszczą taśmy przenośnikowe z gumy, tkanin, stali oraz taśmy członowe w pobliżu krążków zwrotnych, napinających i regulacyjnych. Zapobiega to odkładaniu się resztek takich materiałów jak gips, węgiel, kruszce, piasek, cement chemikalia i żużel, co z kolei zdecydowanie przedłuża żywotność taśm. Dzieje się tak również dzięki zastosowaniu odpowiednich wypełnień jedynie nieznacznie ścierających taśmę, chociaż dających dobry efekt czyszczenia. Te znaczące korzyści, które jeszcze raz tutaj cytujemy, daje nasza szczotkarka BM 1138

 

- dobry efekt czyszczenia
- minimalne ścieranie taśmy przenośnika
- niewielkie wymiary
- łatwe przezbrajanie
- łatwy montaż na wszystkich konstrukcjach nośnych
- przewidziana możliwość zmiany położenia szczotki
- wymiana uzbrojenia szczotki bez demontażu szczotki.

 

 

 

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.