Część robocza w formie pakietowej bardzo ułatwia pracę.

Część robocza do szczotki walcowej w postaci pakietu może wyglądać w następujący sposób: przekrój dostosowany do korpusu o średnicy KD = 150 mm, całkowita średnica 300 mm, długość części roboczej (BLG) 1600 mm (8 pakietów po 200 mm) oprawa z taśmy z materiału 1.4301, włókno PA 6.6, D 0,45 mm, faliste.


Dlaczego warto zdecydować się na system pakietowy typu 231?

Oprawa z zagłębieniem od spodu (patrz rysunek) o szer-okości (WB) od 5,4 do 10 mm jest modernizacją szczotek spiralnych DBS, w której poszczególne zwoje są wielokrotnie ze sobą zespawane, bez uszkodzenia wypełnienia. Koniec zwoju pakietu jest zaczepem pozwalającym na mocne połączenie danego pakietu z następnym. W miejscach zetknięcia się pakietów nie mogą powstać żadne szczeliny. Dzięki temu otrzymujemy ciągłą powierzchnię szczotki na całej długości, mimo że cała szczotka podzielona jest na pakiety.

 

Spiralna szczotka walcowa typ 231

 

 

- Typ 231/VDS posiada pierścienie redukcyjne niwelujące różnicę między wewnętrzną średnicą szczotki a średnicą wałka napędowego. Dzięki temu praca odbywa się wypełnieniem o odpowiedniej swobodnej wysokości.

- Poręczne pakiety może łatwo i szybko wymienić sam klient.

- Klient może przechowywać u siebie odpowiednią ilość pakietów i nie musi wysyłać nam całych szczotek do wymiany spirali. Dzięki temu jest on niezależny od problemów związanych z transportem korpusów, terminami dostaw, itd. i może natychmiast uporać się z nagłymi awariami.

 

Oszczędność:
- przy wysyłce, przez mnie-jszy ciężar, ponieważ dostarczymy ci tylko pakiety kartonach,
- przez zredukowany do mini-mum zapas korpusów,
- przez zwiększenie granic-znej żywotności, ponieważ
- razie uszkodzenia szc-zotki nieuszkodzone pakiety można znowu zestawić w jedną całość.

 

Część robocza składająca się z pakietów
 

 

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.